Czas na remont, czas na zmiany

Każde mieszkanie wymaga od czasu do czasu gruntownego remontu, by odzyskać blask i świeżość. W estetycznych wnętrzach przebywa się zdecydowanie przyjemniej.  Prawdziwy relaks jest możliwy w miejscu, które nas uspokaja i wycisza, a nie rozprasza monterskimi błędami, niedogodnościami i niedopracowaniami. Wykonujemy remonty od podstaw, zawierające wszelkie prace instalacyjne i wykończeniowe. W zakresie naszej działalności znajdują się także wykończenia wnętrz nowobudowanych domów.


Niezależnie od tego, czy mają Państwo do wyremontowania odziedziczony dom, czy zakupione mieszkanie, a może dom, który jest właśnie w stanie surowym, lub mieszkanie oddane przez developera - zajmiemy się nim kompleksowo:

 

 

 

Na nierówne ściany położymy gładzie, które idealnie pokryją wszelkie niedociągnięcia tynku. Profesjonalna usługa równania ścian przez naszych fachowców przyczyni się do powstania doskonałego efektu. Właściciele halogenów i świateł punktowych doskonale wiedzą jak niekorzystnie wygląda nieprawidłowo wyrównania powierzchnia.


Nasze usługi remontowe dotyczą także układania gresu i glazury. W zakresie naszych prac leży dokładny montaż armatury oraz malowanie ścian i sufitów. Doradzamy przy doborze odpowiednich wykładzin na ogrzewanie podłogowe. Jesteśmy w stanie szybko i estetycznie wykończyć każdą łazienkę wedle życzeń naszych Klientów.


Instalacje elektryczne

Wykonanie instalacji elektrycznej w domu, biurze czy mieszkaniu to sprawa wymagająca fachowej wiedzy i doświadczenia firmy, która wykonywała nie raz i nie dwa tego typu prace. Wykonanie takiej instalacji wymaga szczegółowego zaplanowania każdego aspektu i przeanalizowania z Klientem jego oczekiwań. Optymalne rozmieszczenie gniazdek i włączników to jeszcze nie wszystko. Istotne jest właściwe dobranie oświetlenia do każdego pomieszczenia, gdyż nic tak nie wpływa na ponury nastrój, jak przebywanie w ponurym wnętrzu. Dobrze wykonane instalacje elektryczne muszą być przede wszystkim bezpieczne dla użytkowników i powodować komfortowe korzystanie z urządzeń elektrycznych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie elektryki i wykonamy dla Państwa skuteczne i dobrze zabezpieczone instalacje.


Instalacje wodno-kanalizacyjne

Zadaniem dobrych montażystów jest również zadbanie o instalacje wod-kan. Szereg prac wykonanych przez naszych specjalistów przyczyni się do powstania funkcjonalnego systemu do doprowadzania wody użytkowej oraz odprowadzania ścieków poza dom, do kanalizacji lub do pionu w bloku.  Starannie przeprowadzone prace i użycie sprawdzonych materiałów sprawi, że stworzona instalacja wodno-kanalizacyjna będzie bezawaryjnie służyła Państwu przez wiele lat.

Wykonujemy także montaż armatury.


Remonty

Mamy ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu gruntownych remontów domów, mieszkań, powierzchni biurowych, lokali usługowych. Jeżeli oczekują Państwo zmian o 180 stopni w designie danego pomieszczenia - przewrócimy wszystko do góry nogami i poustawiamy według Państwa wizji. Jeżeli potrzebują Państwo tylko wymienić instalacje elektryczną czy hydraulikę, zajmiemy się wskazaną częścią prac, bez nie naruszania, w miarę możliwości, pozostałych części konstrukcyjnych. Potrzebują Państwo tylko pomalować? wyrównać ściany gładzią lub położyć płytki gres, czy glazurę - prosimy zlecić to naszym specjalistom od danej dziedziny.

 

W naszej niewielkiej firmie znajdzie się osoba znajdzie się do Państwa usług doskonały płytkarz, elektryk, malarz ścienny, hydraulik i specjalista w każdej dziedzinie remontowej. Wykonujemy nasze prace solidnie, szybko, tanio i z najwyższą starannością.

Dlaczego warto remontować z RE-MOUNTem?

 

Dzięki bogatemu doświadczeniu i współpracy z projektantami wnętrz posiada szeroką gamę pomysłów związanych z wykończeniem i aranżacją mieszkań, co przekłada się na niepowtarzalny i estetyczny wygląd Państwa „czterech ścian”!

 

Piotr Moryc

Warszawa
tel. 600 907 205 e-mail: re.mounty@gmail.com

 

 


H15 - projektowanie i pozycjonowanie stron www
Maksymiliana Jakubowskiego 4/14
27-100 Iłża
Tel : 600-907-205
Email : re.mounty@gmail.com